3 מצבים שבהם אתם פשוט חייבים מנעולן

בשגרה, החיים שלנו פשוטים למדי. אנחנו יוצאים מהבית מדי בוקר, נועלים אחרינו את הדלת, מתניעים את הרכב ומתחילים את היום. בערב, אחרי שהשלמנו מטלות כמו איסוף הילדים או קניות במכולת, אנחנו סופסוף מחנים את המכונית, חוזרים הביתה ומשתרעים על הספה עם סרט טוב או ספר משובח. אלא שיש גם מצבים שבהם השגרה הזו מופרת בגלל טעות אחת קטנה, ואלה המצבים שבהם אתם צריכים מנעולן.

1 – כשאתם נתקעים מחוץ למכונית

אחרי שרוקנתם את עגלת הקניות והעמסתם את תא המטען, אתם מגלים שהמפתח נמצא בין השקיות בתוך התא הסגור. בשלב הזה קל להילחץ ולהתחיל לתכנן את האופן שבו תשברו את המנעול ותחזרו אל תא המטען, שיישאר כנראה פרוץ עד לרגע שבו תתקנו אותו (תמורת סכום לא מבוטל). אלא שיש גם דרך פשוטה יותר לעשות את זה: עם פורץ רכבים מקצועי ומיומן. אם נקלעתם למצב הזה ואתם צריכים מנעולן בתל אביב רק זלדין יספק שירות מהיר, מדויק ואיכותי מאוד.

2 – כשאתם נעולים מחוץ לבית

יצאתם לזרוק את הזבל אבל המפתח נשאר בדירה, וכך אתם מוצאים את עצמכם נעולים במסדרון, או במקרה הגרוע יותר, בגשם שלא מפסיק לרדת. גם כאן המנעולן הוא בדיוק האדם בשבילכם. אתם יכולים להיות בטוחים שיש לו את הידע ואת הכלים הדרושים כדי לפרוץ את הדלת בלי להסב לה כל נזק, ואם תצטרכו הוא אף יוכל לשכפל עבורכם עותק במקום המפתח שאבד או נשבר.

3 – כשאתם צריכים להחליף צילינדר

בין אם הצילינדר שלכם תקין לחלוטין ובין אם הוא שחוק ובלוי, מפעם לפעם חשוב להחליף אותו בדגם חדש וטוב יותר. למעשה, ההתקדמות הטכנולוגית משפיעה לא מעט גם על תחום המנעולים, ואם המטרה שלכם היא למנוע מהפורצים להגיע אל קופסת התכשיטים של סבתא או אל הכסף שמסתתר מתחת לבלטות, על המשימה הזו ממש לא כדאי לכם לוותר, ואין סיבה שתעשו את זה כשאפשר להיעזר במנעולן מקצועי ומנוסה.

אז איך בוחרים מנעולן?

כדי לוודא שאתם עושים את זה נכון, בדקו מראש את מי אתם מזמינים והתמקדו בשאלות הקשורות לידע שלו, לניסיון וכן לקיומו של אישור רשמי ממשטרת ישראל. בנוסף, וחשוב לא פחות מכך, ודאו שאתם מזמינים בעל מקצוע שירותי ואדיב, שיוכל להגיע בזמן הקצר ביותר ולהעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

Call Now Button
Open chat