3 שאלות שכדאי לשאול לפני שמזמינים מנעולן

3 שאלות שכדאי לשאול לפני שמזמינים מנעולן

תיקון צילינדר, החלפת מנעול או פריצת דלת נעולה. יש לנו לא מעט סיבות להזמין מנעולן, וזהו למעשה בעל המקצוע האידאלי להתמודד עם כל אחד מהמצבים הללו. מצד שני, יש היום שפע של אנשי מקצוע וחיפוש קצר בגוגל יעלה כמה וכמה אפשרויות. זה לא אומר שכולן בהכרח טובות, ולפני שאתם מקבלים החלטה ומפקידים את ביטחון הבית כולו בידיו של בעל המקצוע – יש שלוש שאלות שכדאי לשאול.

1 – כמה זה יעלה לכם?

אם נודה באמת, אחת השאלות הראשונות שכולנו שואלים היא שאלת המחיר. זה לא אומר שזו בהכרח השאלה הראשונה שצריכה להישאל, אבל לא מפתיע שרוב שיחות הטלפון שלנו מתחילות דווקא שם. משום כך, רצוי לכל הפחות להזכיר שהמחיר עשוי לתעתע. מחיר זול במיוחד עשוי לאותת על חוסר מקצועיות או ניסיון, או על עבודה לא מדויקת, בעוד מחיר יקר מדי בוודאי שעלול להרתיע. אפשר בהחלט למצוא גם את טווח המחירים ברשת, וכפי שאתם מחפשים מחירון חשמלאים לפני הזמנת חשמלאי שיזיז נקודות חשמל ויטפל בתקלות השונות – רצוי לפעול גם ביחס למנעולן שלכם

2 – עד כמה המנעולן אמין?

אמינות היא נושא קריטי בבחירת כל בעל מקצוע, ובבחירת מנעולן בפרט. הסיבה לכך פשוטה: מנעולן הוא זה שדואג למערכת הנעילה של הבית, וכל טעות קטנה או עבודה רשלנית יעלו לכם ביוקר. אם כן, השקיעו עוד כמה דקות בקריאת המלצות וחוות דעת, בקשו המלצות ממכרים, ואל תשכחו לוודא שיש למנעולן הסמכה מתאימה. הכלל הזה חשוב במיוחד בהזמנת מנעולן לפריצת הדלת שלכם, שכן רק אנשי מקצוע מיומנים עם אישור רשמי של משטרת ישראל רשאים לעסוק במלאכה.

3 – מה איכות העבודה שלו?

המחיר נשמע טוב והאתר של המנעולן מרשים, אבל האם זה בהכרח מעיד על עבודה טוב במיוחד? לא בטוח. כאמור, המלצות הן דרך טובה לדעת עם מי אתם עובדים והאם זה הצעד הנכון עבורכם. אם יש לפניכם מנעולן עם מוניטין מצוין, זו בהחלט אינדיקציה לכך שאתם בוחרים אדם מקצועי, שיודע מה הוא עושה – ועושה את זה הכי טוב שאפשר. תוכלו לבדוק גם באיזה ציוד הוא משתמש, כמה זמן הוא עוסק בתחום והיכן רכש את הידע המקצועי שלו. השאלות הללו חשובות, והן יכולות לקדם אתכם לעבר המטרה הברורה: ביצוע העבודה עם אפס טעויות. הבטיחות שלכם תלויה בבחירה שתקבלו, וזו סיבה נהדרת להשקיע עוד כמה דקות בבחינת האדם שמולכם, לא?

פבל זלדין- מנעולן בבתים

Call Now Button
Open chat