שירות תיקונים לכל סוגי דלתות

תיקון דלתות

ClockCreated with Sketch.
שירות 24/7
ManCreated with Sketch.
שירות מקצועי
Star1Created with Sketch.
אמינות ואחריות
תיקון דלתות זה מקצוע שלי

תיקון כל סוגי דלתות

דלת פלדה
דלתות אלומיניום
דלתות זכוכית

תיקון כל סוגי דלתות

דלת הכניסה לבית, למשרד או לחדר מהווה את שער הכניסה המגן עלינו מפני כניסתם של גורמי לא מורשים, בין אם מדובר על דלת כניסה לבית העסק ובין עם מדובר על דלת פנים. לכן, חשיבות תקינותן של דלתות אלו חייבת להימצא בראש סדר עדיפויותינו.

תיקון דלתות מקצועי הינו שירות ייחודי המוענק על ידי זלדין שירותים והתקנות, כאשר הניסיון והידע מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו מגוון שירותים מתקדמים:

ועוד…

תיקון דלתות מתבצע על ידי מיטב אנשי המקצוע העוסקים בתחום באופן יומיומי, ומעניקים ללקוחות החברה שירות איכותי, מהיר ואמין – תיקון דלתות יכלול רק את החלקים והעבודה הנדרשים בכדי להשיב את הדלת למצב פעילות תקין.

כשירות משלים אנו עוסקים במתן שירותי שחזור דלתות, הכולל ניקוי הדלת מלכלוך ושומנים עיקשים או הסרת שכבת הצבע הקיימת מהדלת, וצביעתה מחדש, כאשר שירות זה מאפשר גם טיפול בדלתות הכוללות עיטורים מורכבים.

תיקון דלתות הינו שירות מתקדם וייחודי הניתן ללקוחות זלדין שירותים והתקנות, כאשר ייחודו של שירות זה הוא מתן טיפול מקצועי לדלת והחזרתה לפעילות שוטפת ללא צורך בהוצאה כספית מיותרת על החלפת דלת כניסה לבית או לבית העסק.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית ללא עלות או התחייבות מצדכם.

תיקון דלתות הינו אחד מתחומי הליבה של זלדין שירותים והתקנות ולכן נשמח להעניק לכם את חוות דעתנו המקצועית בטלפון או להגיע אליכם בכדי להתרשם מהעבודה ולהציג לכם הצעת מחיר מפתיעה ואטרקטיבית למתן שירותי תיקון דלתות ללא צורך בהוצאה כספית מיותרת

להזמנה מהירה צרו אתי קשר

טכנאי דלתות מומלץ

המלצות מלקוחות

Call Now Button
Open chat